• Свеж
Неапол крал кревет и ноќна ноќ, бело

Неапол крал кревет и ноќна ноќ, бело

DEN 10113.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте стил и перформанси со домашните стилови на Неапол крал кревет. Конструиран е од топола тврдо дрво и инженерско дрво со бела завршница. Домот Стилови во Неапол ќе работи и со душеци со големина на Кинг и Калифорнија и има крена панели на таблата и подножјето. Getе добиете фиоки за складирање, како и отворено складирање под него. Домашни стилови Неапол крал кревет и ноќна ноќ, бело : изграден од топола тврдо дрво и инженерско дрво. Белиот финиш кревет со ноќница. Подигнати панели на таблата и подножјето. Ќе ги смести душеците со големина на кралот и Калифорнија. Фиока за складирање. Отворено простор за складирање под фиока. Хардвер со четкан никел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72