• Свеж
Жените Одблесокот Хеланки Жени Повик Еднобојни Панталони Панталони Памук Мешавина Врвка Еластична Половината Џеб Долги Широк Нога Панталони Западна

Жените Одблесокот Хеланки Жени Повик Еднобојни Панталони Панталони Памук Мешавина Врвка Еластична Половината Џеб Долги Широк

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Content Содржина На Производот : 1 X Женски табела за панталони : . Големина : С Половината : 70см/27.56" : 105см/41.34" Должина : 94см/37.01"Големина : М Половината : 74см/29.13" : 110см/43.31" Должина : 95см/37.40"Големина : Л Половината : 80см/31.50" : 115см/45.28" Должина : 96см/37.80"големина : xl половината : 84cm/33.07" : 120cm/47.24" должина : 97cm/38.19"големина : xxl половината : 88cm/34.65" : 125cm/49.21" должина : 98cm/38.58" функција : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење изгледа Одлично со џемпери, палта итн. Можете Да Подготвите Уште Неколку Пара Од Овие Панталони, И Тие Ќе Бидат Многу Удобни Во Текот На Зимата. Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Состанок,Одмор, Дружење, Ви Даваат Мода И Среќа. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Полиестер Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Стил На Дизајн : Женски Обични Панталони Со Цврста Боја Панталони Памучна Мешавина Еластичен Џеб За Половината Долги Широки Панталони За Нозе Композитниот Дизајн, Меката Површинска Ткаенина И Топлото Ќе Ве Стоплат Во Студената Зима, Изгледот Е Едноставен И Дарежлив, Можете Да Го Носите Овој Пар Панталони Сами, Тоа Ќе Стане Фокус На Публиката. Во Зима, Секој Треба Пар Топли Панталони. Ова Е Еден Од Изборите. Услуга : Нашите Панталони Користат Мека И Удобна Ткаенина, Би Сакале Да Обезбедиме Разумни Услуги за Задоволување на Вашите Потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72