• Свеж
Сонувачи од деби жени плус големина срце Помпом кардиган

Сонувачи од деби жени плус големина срце Помпом кардиган

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Поставете го срцето поставено на овој кардиган од деби покриено со помпоми во форма на срце со класичен ребрестиот облик. Моделот е 5’11 и носи големина 1x. Преголемо вклопување. Отворен фронт. Сите детали за помпом во форма на срце. 100% акрилик. Миење на рацете. Увезени. Плус големина срце Помпом кардиган за жени од деби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.