• Свеж
Пинк Флојд женски и женски плус пижама сет, 3-парчиња

Пинк Флојд женски и женски плус пижама сет, 3-парчиња

DEN 431.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Покажете го вашиот стил на панк-рок надвор од спиењето со оваа пижама со 3 парчиња поставени од инспирирани од Пинк Флојд! Комплетирајте со графички мета, боксерски шорцеви и чорапи што одговараат, овој сет нуди разноврсен изглед кога се спарува со вашата обична гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. 3-парчиња сет за спиење вклучува : маица, боксерски шорцеви и чорапи. Маица : вратот на екипажот на договорот; контрастна трим; Пинк Флојд Графички принт од предната страна. Шорцеви : еластична половината; Графички принт. Чорапи со високи колена. © Пинк Флојд, сите права се задржани . 50% памук/50% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пинк Флојд со 3 парчиња маица пижама поставена за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72