• Свеж
Нема граници тенок фит фармерки, големини - 44х32

Нема граници тенок фит фармерки, големини - 44х32

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие без граници Slim Fit фармерки се совршен моден главен дел за додавање во вашата гардероба бидејќи тенка силуета го исполнува вашето ново омилено модно миење. Спарете ги овие фармерки со омилената качулка или графички мета и патики за комплетен ладен, секојдневен изглед! Исклучиво на. Материјал : Црна : 66% памук/33% полиестер/1% спандекс; Други миења : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на тексас на истегнување; јамки на ременот; Светло рипување и поправка, уништување на средно миење и гроздобер светлосни карактеристики потресени детали. Машки тенок сет фармерки од тексас од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.