• Свеж
Ушите за слушалки за безжична музика со iPhone & Android - десно слушалка

Ушите за слушалки за безжична музика со iPhone & Android - десно слушалка

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Удобно дизајн во уво : Ергономски дизајнирано гарантира дека е погоден за десното уво и тешко може да го почувствувате. Ултра лесната тежина не предизвикува никаков товар на ушите, со што се обезбедува трајна утеха на носење. Еден допир два паметни : малата слушалка со Bluetooth има само едно копче. Можете да одговорите на повик, да ја паузирате/одвртите вашата музика и да го преиспитате последниот број што го нарековте. Bluetooth може да се поврзе со два паметни телефони и да одговара на повици од кој било. Силен сигнал и моќност : Можете да уживате во музиката без прескокнување во работно растојание од 10 метри. Батеријата обезбедува до 120 часа за мирување и до неверојатни 3-4 часа за музика или континуиран разговор. Компатибилен со сите верзии под 4,1 : Лесно и брзо спарување со повеќето уреди со овозможено Bluetooth, како што се Huawei, Lumia, HTC, i Phone 5,6,7,8,8 Plus & i Phone X Samsung Galaxy S5, S6, S7 Note, Nexus, Kindle , i Pad Air, i Pod nano, лаптоп, итн. Лесен за употреба : нема да се затемне или да се завиткате околу вратот. Безбедно вклопување, мала големина, дискретно и сè уште ве одржуваат свесни за околината. Може да се поврзе со два паметни телефони и повици за одговори од кој било . Единствена ушбуд - не пар Асверс повици, пуштај/пауза музика, повторно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.