• Свеж
Оригинални обетки од родилни камења направени од. Стерлинг сребро, цитрин

Оригинални обетки од родилни камења направени од. Стерлинг сребро, цитрин

DEN 639.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие атрактивни обетки се карактеризираат со кружен камен-камен по ваш избор што виси од класична поставка за корпи. Секоја обетка за висина е изработена целосно од сребро со сребро со високо полиран финиш. Оригинални обетки од родилни камења направени од 0,925 Стерлинг сребро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.