• Свеж
КТ за жени во Миабела создаде бел бел и сина сафир Стерлинг -годишнина од групата

КТ за жени во Миабела создаде бел бел и сина сафир Стерлинг -годишнина од групата

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако барате победнички изглед, тогаш оваа елегантна миабела создаде бел сафир и создаден бенд на годишнината од синиот сафир е само вашиот пенлив стил. Изработен во сребро, овој ладен прстен има наизменичен канал од четири кружни, пас-поставени, создадени бели сафир скапоцени камења (2,5х2,5 мм) и пет кружни, патеки, создадени сини сафирски камења (2,5х2. 5мм). Полиран на брилијантен сјај, овој привлечен стил е прекрасен сам или е нареден со други. Прстен што ќе го надополни вашиот изглед и ќе ве направи кралица на елеганцијата. Направено во сребро. 4/5 CT T.G.W. Создаде бел сафир и создаде сино сафир. Создаден бел сафир исечен : круг. Создадено сино сафир сечење : круг. Песни поставени камења. ГОДИШЕН БАНД. Невестински прстен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67