• Свеж
ЕВ од Елен Дегенерес Волна карирана јакна од Шерпа

ЕВ од Елен Дегенерес Волна карирана јакна од Шерпа

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Beе се надевате на ладно време само за да можете да се лизнете во оваа пријатна јакна од ексклузивниот Елен Деџенерис за колекција. Се одликува со волнено тело со класична карирана шема, затворање на копчето и трендовски јака за стрижење. Волна тело со карирана шема. Ткаена постава. Јака за стрижење. Долги ракави. Целосно затворање на предниот дел на копчето. Две странични џебови. Шел : 51% полиестер, 20% акрилик, 9% волна, 9% рајон, 7% памук, 4% други влакна. Поставена, јака од крзно, плетено трим : 100% полиестер. Само Хемиско чистење. Направено во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.