• Свеж
Xray Men's The Makalu Athertic Athertic со ниски врвни патишта

Xray Men's The Makalu Athertic Athertic со ниски врвни патишта

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Макалу е во срцето на Херитиџ Рич Рис. Лизгајте на овие чевли подготвени за улица за лесен, стил на движење. Горна : 60% мрежа, полиуретан, надворешна плоча : Ева, постава : спандекс, висина на потпетицата : 1,5 ", Висина на вратилото : 3 " Xray Man's Makalu атлетски патики со низок врв.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.