• Свеж
Влакна една јагода лента за streusel, 7. Оз кутија

Влакна една јагода лента за streusel, 7. Оз кутија

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Влакна Една лента од јагода од јагода 5 - 1,42 мл шипки. Влакната е „необична“ работа само фактите : влакното може да помогне да го задржите вашиот дигестивен систем на патеката 9 од 10 Американци не. Одбивање на препорачаната количина на влакна. Разумен третман што има повеќе вкус како попуст. Вкусна лента за стриузел направена со вистинско овошје, цели зрна и 20% од вашата дневна вредност на влакна.^ Ова влакно една јагода лента за streusel е џвакана закуска без вина; Совршено за брза закуска што ги исполнува вашите желби. 5 грама влакна во секоја лента; 5 грама маснотии. Содржи 20% дневна вредност на влакна; Диетите богати со влакна можат да помогнат во одржувањето на вашиот дигестивен систем на вистинскиот пат, но само 1 од 10 Американци добиваат доволно. Природно и вештачки зачинет снек бар. Зачувајте ја оставата, чајната кујна со брза секојдневна закуска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84