• Свеж
Еленс го става машката грамерна вода отвторува удобност Оксфордс

Еленс го става машката грамерна вода отвторува удобност Оксфордс

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Барате кул нов чевли што можете да го носите за да работите или надвор од градот? Не гледајте подалеку - пристигна елените што се наоѓаат Грамерси Оксфорд. Ажурирање на класична силуета, оваа чевли за чипка е целиот стил, со бродоважена капа на капа и јака за да одите со целиот изглед на фустанот. Или одете на неочекувано и спарете го со вашите омилени фармерки. Материјал : Горна/Поставена : Faux кожа; Outsole : полиуретан. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Тип на пети : капа на капа со детали за брош. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : отфрлање на вода; Ева стапала со перница за пета од пена. Машка грамерна вода отвторува удобност Оксфорд од елени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.