• Свеж
Тенок кошула за кратки ракави за машки offефри Бене

Тенок кошула за кратки ракави за машки offефри Бене

DEN 383.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кошулите на offефри Бене имаат пократка должина за обичен изглед-ги облекуваат неоткриени. Овој тенок стил на вклопување доаѓа во цврсти, цветни и карирани отпечатоци за модерна силуета што ви овозможува да одите од вашата работна маса до пијалоци без грижа. Искористете го вашиот Drycleaner, исто така, овој стил е машински што може да се мие и може да се носи директно од фен. Лесна грижа : Машината што може да се мие за да можете да ја носите директно од фен, пократка должина за обичен изглед- облечете го неискористено; Контраст на вратот, плакетата, страничниот густ и манжетната со ракав, секундарниот контраст во јарем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00