• Свеж
Единствени поволни цени Plusенски плус отворен преден ракав цветни неправилни драпени кардигани

Единствени поволни цени Plusенски плус отворен преден ракав цветни неправилни драпени кардигани

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бренд плус големина инспирирана од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека може да ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Кардиган со отпечатен план што е доволно елегантен за вашето слободно време. Дизајнот на драпетено рамо е сè уште удобен и доволно моден за да се покаже повеќе женски шарм. Меѓународна големина (во инчи) градите ширина на рамото1x- - 47 1/4 - 172x 50 3/8 - - 17 3/43 X - - 53 7/8 18 3/84x - - 57 1/2 - -19 1/8 Единствени поволни цени Plusенски плус отворен преден предниот дел од 3/4 ракав неправилни кардигани црни 3x 100% полиестер. Отворен фронт. 3/4 ракав. Цветни печатени. Драпено рамо. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот е 5'6 ", 192 фунти одговара на големина 1x. Увезен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.