• Свеж
Бактон студио Касандра модерно и современо светло беж ткаенина тапациран кревет со големина на кралот

Бактон студио Касандра модерно и современо светло беж ткаенина тапациран кревет со големина на кралот

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дополнете го вашиот декор во спалната соба со воздушната и неутрална нијанса на еластичниот тапацир на креветот Касандра Кинг. Одликувајќи се со цврста рамка од дрво и нозе за силна и цврста структура, Касандра е тапациран во светло беж полиестер за удобно чувство на ткаенина со еластичен квалитет да трае. Подложната табла обезбедува поддржувачка табла на вашата постелнина, како и стилска карактеристика за да му дадете на задоволството добар изглед во вашата спална соба. Детализирање со копче, за класичен стил, дава воскресен акцент на современиот дизајн. Лесна беж боја без напор стилизирајте ја вашата модерна спална соба со траен добар изглед. За да го завршите креветот, ќе ви треба пролет и душек во американската стандардна големина на кутијата. Направено во Малезија, Касандра бара собрание. Современа и современа креветка Полиестерска ткаенина тапацир со полиуретанско подлога за пена, тапацир со тапацирање на копче во форма на дијамант, стилизирање на подножјето со низок профил, BB670, потребно е склопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67