• Свеж
Грејсон Социјални жени и жени плус големина маица за спиење на Денот на вineубените, сет, 2 парчиња

Грејсон Социјални жени и жени плус големина маица за спиење на Денот на вineубените, сет, 2 парчиња

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа маица за спиење на Денот на Денот на Социјалниот в Valentубените и шорцеви со 2 парчиња сет за жени е совршен за сите ваши потреби за потребите. Одликувајќи се со графички печатење на Денот на в Valentубените на СмајлиВорлд и изработена во мека ткаенина со плетена маичка, овој сет за појавување обезбедува пријатна удобност додека сè уште гледа на тренд. Вклучува маица со краток ракав и пар координативни шорцеви за печатење идеални за спиење или релаксирање. Носете ги заедно или како што се раздвојуваат, мешајќи ги во вашата гардероба. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. врв : опуштено вклопување; пулвер; вратот на екипажот; кратки ракави. Emsенски и жени плус големина маица за спиење на Денот на в Valentубените со 2 парчиња и шорцеви поставени од Грејсон Социјал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84