• Свеж
14к жолто злато мажи и женски ѓердан од ланецот 16

14к жолто злато мажи и женски ѓердан од ланецот 16

DEN 9215.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

14К жолти златни мажи и жени 16 "ѓердан од ланец од 0,90мм. Достапно и во жолто или бело злато и доаѓа во различна низа на должини и големини на ланецот. Лесен за управување со пролетниот прстен го украсува овој ланец за удобно затворање. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да го вратите, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Имајте во предвид дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најзаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 KARAT GOLD (14 K). Мажи и жени (Унисекс). 14к жолто злато (жолта боја). Цврсто злато. Пролетен прстен. Без камен. Синџир на тротоарот. Возрасни/ постари/ тинејџери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumn Industries Мода лого шишиња Шампањски шишиња убавина и модно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

DEN 895.84