• Свеж
Рок и република женски тексас Касандра Среден пораст на подигање Jeanан

Рок и република женски тексас Касандра Среден пораст на подигање Jeanан

DEN 399.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Rockенски и Rockенски женски касандра со средно издигнување bootан Jeanан овие рок и република женски касандра средно издигнување фармерки за подигање седат удобно на половината и додаваат став кон вашиот секојдневен стил. Премиум ткаенина ткаенина ги прегрнува и ги распрснува вашите кривини, со размахване, избледено миење за тој скршен изглед. Овие се подготвени да ве натераат да се чувствувате одлично како што изгледате. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Подигање на средно издигнување. Zip лета со затворање на копчињата за лого. Inseams : Short 30 ", Medium 32", Long 34 ". Зашивање на контраст, хардвер за лого, јамка за појас. Размахвана и избледена. Увезен. Стил# RFA0903.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.