• Свеж
Chemosspun Women's Hooded Midi Sleep Chemise, големини S до 3x

Chemosspun Women's Hooded Midi Sleep Chemise, големини S до 3x

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Оваа супер-мека Hacci плетена хемија за спиење од oyојспун е совршена за целодневно-сноп. Од средната должина до страничните парчиња, доживејте удобност во своите најдобри. Без разлика дали сакате да одговорите на е-пошта во кревет или гушкање на софата и гледајте го вашиот омилен филм, весели ја капите со капи со капи. Материјал : 48% рециклиран полиестер/48% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Должина : средна должина. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Allover Print, Hurstring Hood и странични парчиња. Sleepените со хуластици со хуластица со хулачи од oyојспун.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.