• Свеж
Анавија до неверојатна нова картичка за подароци за мајка, нова мајка Стерлинг сребрен бисер ѓердан, честитки до новиот подарок за мајка -[Бел бисер + златен ланец]

Анавија до неверојатна нова картичка за подароци за мајка, нова мајка Стерлинг сребрен бисер ѓердан, честитки до новиот подарок

DEN 495.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Toе неверојатен нов подарок за накит на мајка и бисер Овој деликатен нов ѓердан за подароци на мајка му се одликува со бисер, виси од деликатниот сребрен ланец. Честитајте им на новата мајка и донесете ги нејзините убави желби. Тоа е прекрасен и уникатен подарок за нова мајка. ✿materials приврзоци : Природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнети со злато од 18 килограми ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјали : приврзоци : природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнето злато од 18 килограми. Големина на приврзок : 8 mm x 8 mm. Должина на ланецот - 18 ". Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.