• Свеж
Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'пред-осветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додаток на вашиот дом за одмор. Оваа премиум вештачка елка има 1.061 совети за гранки, 400 LED светла што се менуваат пред бојата што остануваат осветлени ако се изгори, автоматски систем за автоматизиран светло, претходно засилен шарки за лесно поставување и здрав метален штанд. Haveе имате многу простор да ги покажете тие богатство украси од година во година со ова елегантно дрво. Време на одмор Сигурно светли светла остануваат карактеристики - осветлени од дрво откако ќе се поврзат столбовите. Вклучен штанд на дрво. Пред-прицврстени шарки гранки за лесно поставување. Дополнителна цврста гранка за вашиот топер на дрво. Ретардант на пламен. 4,08 стапки со дијаметар. Боја : Зелена. Димензии на производот : 49 "W X 49" D X 7.5 'H. Model # : TG76 M3 J72 D08.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12