• Свеж
Се прашувам нација Секвен Поп -празник за одмор Божиќна комбинација

Се прашувам нација Секвен Поп -празник за одмор Божиќна комбинација

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

За забавна и модерна облека за се-во-едно што растечките девојки можат да ја фрлат во ниеден момент, проверете го девојчињата Wonder Nation Sequin Popover Holiday Christmas Christn. Изберете помеѓу стилови на црвен ровер и разнобојни секвенци, и двата со детали за обложување на телото и половината. Направено од супер мека вкусна плетена ткаенина, сите нови скокови имаат целосна еластична лента за половината за леснотија на облекување. Совршено за секоја посебна пригода или празнична забава, Wonder Nation има девојки покриени со стил и удобност. Wonder Nation Girls Sequin Popover Holiday Christmas Christman Scompuit 95% полиестер, 5% спандекс. Вкусен плетен скок. Достапно во стилови на црвен ровер и повеќебојни секвенци. Преклопување на каросеријата со детали за врзување на половината. Целосна еластична лента за половината за лесно облекување. Центар за назад клуч. Свртете се внатре, машината измијте ладно. Достапно во големини : XS (4/5), S (6/6x), M (7/8), L (10/12), 10/12 Plus, XL (14/16), 14/16 Plus, XXL (18). Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, не бели. Тргнете го сувото ниско отстранете го веднаш, ладно железо од обратна страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.