• Свеж
Фидер за цевки од Pinecone, француска бронза

Фидер за цевки од Pinecone, француска бронза

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Целосно функционален со карактеристичен дизајн создавајќи уникатен додаток на вашиот декор на отворено. 12 фидер за цевки од Pinecone, француска бронза : целосно функционална со карактеристичен дизајн создавајќи уникатен додаток на вашиот декор на отворено. Направено од леано алуминиум, нема да 'рѓа. Бои отпорни на временски услови за да траат цел живот. Дизајнирано да одржи неколку различни сорти по ваш избор на семе. Лесно се отвора за удобни полнења и чистење. Прави одличен подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.