• Свеж
TX- P255 30ZR 97W XL гума

TX- P255 30ZR 97W XL гума

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

TX-01 на TBB е гума за ултра-високи перформанси што е дизајнирана за употреба на спортски автомобили и удари ориентирани кон перформанси и седани, во потопли временски услови. Голем отпечаток става повеќе гума на патот за да ги подобри перформансите на влечење и ракување со влажни и суви временски услови, а широките жлебови на TX-01 исцедуваат вода од гумата за да го намалат ризикот од хидропланирање. Наменето за употреба на спортски автомобили и пукања ориентирани кон перформанси и седани во потопли временски услови. Агличките блокови на шарите и асиметричната шема на шара го зголемуваат ракувањето и одговорот на управувањето на влажните и сувите патишта. Големите раменици ги подобруваат перформансите на зафат и свиоци. Широките жлебови брзо ја исцедат водата од гумата за да го намалат ризикот од хидропланирање на влажни патишта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'предосветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додато�

DEN 0.67

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68

Апстрактни индустрии за студенти Апстракт Мандала илустрација Геометриска точкана печурка, 30, дизајн од Нина Блу

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33