• Свеж
Се прашувам на нација Децата девојки желе од сандала за лак

Се прашувам на нација Децата девојки желе од сандала за лак

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис на производот, малечкото ќе биде во центарот на вниманието на следната роденденска забава, свадба или друга посебна пригода во овие сандали на мали девојчиња од Wonder Nation. Овие фустани сандали се класичен чевли за чиста искра желе која е нагласена со прекрасен бел цвет над лентата за пети, додека прилагодливата лента за велкро што обезбедува привлечна и безбедна вклопување. Сандалата има здрав, но флексибилен ѓон што не се обележува со многу мала потпетица за да го намали заморот. Само додадете цветен, фустан со координиран во боја и школка, да биде убава како принцезата на следниот официјален настан. забава, свадба или друга посебна пригода во овие сандали на мали девојчиња од чудо нација. Овие фустани сандали се класичен чевли за чиста искра желе која е нагласена со прекрасен бел цвет над лентата за пети, додека прилагодливата лента за велкро што обезбедува привлечна и безбедна вклопување. Сандалата има здрав, но флексибилен ѓон што не се обележува со многу мала потпетица за да го намали заморот. Само додадете цветен, фустан со координиран во боја и школка, да биде убава како принцезата на следниот официјален настан. Детска чуда на нација Сандал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67