• Свеж
Заобичаени меки панталони со дното на јуниори

Заобичаени меки панталони со дното на јуниори

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесно облечете се или случајно носете ги овие без граници, јуниори ги опколе дното на меки панталони. Овие ткаени панталони се меки на допир и лесни за носење бидејќи имаат еластична лента за половината и прилагодливи влезови, за да можете да ги носите вашите спецификации. Лабава вклопување е комплиментирано од опсегот на полите, што им дава на овие панталони ласкава силуета. Исто така, се одликуваат со странични џебови. Пар со обичен мета или копче надолу и џемпер за ансамбл фустан. Изберете од разновидни бои без граници, јуниори ги опколе дното на меки панталони : 100% рајон. Ткаени меки панталони. Опседнат полите. Еластична половината. Прилагодливи влечења. Странични џебови. Лабаво вклопување. Машинско миење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33