• Свеж
Олиена модерен племенски килим од средниот век, кафеав јаглен сив, килим од 8ft 10-тина област

Олиена модерен племенски килим од средниот век, кафеав јаглен сив, килим од 8ft 10-тина област

DEN 6843.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

На задоволство волшебно, колекцијата Олиена ги истакнува динамичните детали на линеарните дизајни со навестувања на племенски обрасци. Енергијата се наира во микро-полиестер куп, оваа колекција е инхерентно отпорна на дамки, со што се килими стилски и функционален избор за области со висок сообраќај. Овој килим е мек, издржлив и лесен за одржување. Едноставни форми и неутрална палета на бои создаваат модерна позадина од средниот век за украси за дома, додека високо-нискиот куп додава зачудувачка димензионалност. Енергијата ја разоткри изградбата. Направено од полиестер. Идеално сместување во просторијата вклучува фоаје/влез, канцеларија, трпезарија, дневна соба, спална соба. Направено во Индија. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим; За мали излевања или дамки, користете топла вода и размачкана. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Апстрактни индустрии за студенти Апстракт Мандала илустрација Геометриска точкана печурка, 30, дизајн од Нина Блу

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33