• Свеж
Оригинална дикис 2-во дијамантска ватирана реверзибилна јакна од кошула со фланел

Оригинална дикис 2-во дијамантска ватирана реверзибилна јакна од кошула со фланел

DEN 958.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте 2 јакни за цената на една. Додадената вредност ја исполнува заштитата со оригинална дикис дијамантска ватенка со реверзибилна фланелна јакна од кошула што обезбедува правилен баланс на удобност и топлина без прегревање. Карактеристиката 2-во-1 ви овозможува безбедно чување од дожд и од студ. Одржливо изворот BCI памучен фланел обезбедува топлина кога се носи на внатрешноста и цврстата издржливост кога се превртува на надворешната страна. Превртете ја ватираната страна на надворешноста за дополнителна одбрана во која има квалитети отпорни на вода и ветер. Реверзибилниот влез на SNAP обезбедува лесни транзиции од една до друга страна, во зависност од потребите на вашето работно место. Вклучени се џебови со загревање на рака на руно, како и поделба на џебот со моливи за да додадат цел на ова заштитно парче добијте 2 јакни за цената на една. Додадената вредност ја исполнува заштитата со оригинална дикис дијамантска ватенка со реверзибилна фланелна јакна од кошула што обезбедува правилен баланс на удобност и топлина без прегревање. Карактеристиката 2-во-1 ви овозможува безбедно чување од дожд и од студ. Одржливо изворот BCI памучен фланел обезбедува топлина кога се носи на внатрешноста и цврстата издржливост кога се превртува на надворешната страна. Превртете ја ватираната страна на надворешноста за дополнителна одбрана во која има квалитети отпорни на вода и ветер. Реверзибилниот влез на SNAP обезбедува лесни транзиции од една до друга страна, во зависност од потребите на вашето работно место. Вклучени се џебови со загревање на рака, како и поделба на џебот со моливи, се вклучени за да додадат цел на ова заштитно парче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72