• Свеж
Кујната за класичен фалсификуван сет на прибор за 14 парчиња

Кујната за класичен фалсификуван сет на прибор за 14 парчиња

DEN 639.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој сет на фалсификувани прибор за јадење од 14 парчиња вклучува (1) 8 "готвач, (1) 8 " леб, (1) 5,5 "засилена алатка, (1) 4.5 " Сантоку, (1) 3,5 "парнинг, (6) ножеви од бифтек, (1) сет кујнски ножици, (1) вграден острилка и (1) блок, за да се чува уредно под кој било кујнски кабинет. Готвачот, чистачот, алатката, сантоку и прибор за јадење се изработени од високи -Прабени, високи јаглеродни германски 1.4028 не'рѓосувачки челик. Овој сет има и интегриран острилка за грешки на дијаманти #600 за лесно и брзо да ги заостри ножевите. Сите прибор за јадење се безбедни машини за миење садови за брзо и лесно чистење и карактеристики на тројни рачки на палто за долг живот. Ограничена гаранција за животна средина. Вашата набавка на прибор за јадење во кујната е потребно да биде без дефекти во материјалот или изработката под нормална употреба на домаќинството кога се користат според упатствата доставени со производот. Готвачот, чистачот, алатката, Сантоку и прибор за јадење се направени од високи- Одделение, висок јаглерод германски 1.4028 не'рѓосувачки челик . Интегриран #600 Дијамант Грит острилка за лесно и брзо да ги заостри ножевите . Копчиња за безбедна машина за миење садови за брзо и лесно чистење . Ограничена гаранција за живот. Вашата набавка на прибор за јадење во кујната е потребно да биде без дефекти во материјал или изработка под нормална употреба на домаќинството кога се користи според упатствата доставени со производот . Трикратни рачки за удобност на палтото за долги животни издржливост . сите ножици со цел со контурирана една големина Се вклопува во сите зафати за дополнителна удобност и сила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.