• Свеж
Голема и висока маичка со маж со долги ракави на Ели Катлеман

Голема и висока маичка со маж со долги ракави на Ели Катлеман

DEN 303.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

гордо го носеше Ели Катлеман Вестерн Носење од 1961 година. Западните кошули на Ели Катлеман се фалат со оригинален стил на земја, убави детали и квалитетна конструкција, а оваа не е различна. Се одликува со затворачи, две џебови на градите со прилепувања, западни предни и задни јаки и спецификации за целосна големина и дополнителни долги опашки за дополнителна удобност со кои не можете да тргнете наопаку. Можеби најдобро од сè, ткаенината со лесна грижа прави долготрајна кошула со лесна нега. : 65% поли 35% CTN лесна нега. Целосно сечење со дополнителни долги опашки. Бисери за прицврстување на предните плочи, џебови и три прилепувања на манжетната за ракави. Западниот фронт и задниот јак. Машинско миење и суво. Завршена, опашка од кошула. Целосна година гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68