• Свеж
Tuphell Industries Прекрасна дизајнер на бања розова слика, 12, дизајн од Елизабет Медли

Tuphell Industries Прекрасна дизајнер на бања розова слика, 12, дизајн од Елизабет Медли

DEN 337.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Елизабет Медли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.