• Свеж
Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swab Angla Ng Logld Oughblk Цврст не'рѓосувачки челик за проширување на 22мм диск 10мм прецизност Кристално кристално розова кутија инспиративна проширување на жицата за проширување на жица, направена со прецизен кристален кристал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.