• Свеж
Подлога за трансформатор Asus 10.1 Екранот на допир 2-во-лаптоп, Intel Atom Z3745, 1 GB RAM меморија, 16 GB SSD, Android 4. Kitkat, TF103C-A1-Bundle

Подлога за трансформатор Asus 10.1 Екранот на допир 2-во-лаптоп, Intel Atom Z3745, 1 GB RAM меморија, 16 GB SSD, Android 4.

DEN 4464.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Performance Mooth Computing Performanceassus Transformer Pad на Intel Quad-Core процесорот може лесно да се справи со повеќе задачи и да испорача потопно искуство со игри до 9,5 часа веб-сурфање и репродукција на видео. Подлога за трансформатор на ASUS 10.1 "Laptop на допир 2-во-1 лаптоп, Intel Atom Z3745, 16 GB SSD, Android 4.4 Kit Kat, TF103 C-A1-Bundle Intel Atom 1,33 GHz процесорот го започнува извршувањето во висока брзина, испорачувајќи екстремно брзо веб-прелистување и траење на батеријата што може Справете се со вашите луди работни недели или маратони за време на игра. 1 GB меморија беспрекорно се справува со повеќе програми заедно. Екранот 10.1 "1280 x 800 обезбедува одлично искуство со гледање филм. Времето за извршување на батеријата од 9 часа ви помага да останете несакани и да работите подолго нон-стоп.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Tupleple Industries Flamingo користејќи ретро телефонски образложени цвеќиња, графичка уметничка галерија завиткана од платно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swa

DEN 2.33