• Свеж
Чудо нација момчиња бргу суви стебла за пливање, UPF 50+, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња бргу суви стебла за пливање, UPF 50+, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Одржувајќи го удобно и ладно, нема подобар начин да се направи лето отколку во брзите суви стебла за пливање на Wonder Nation, комплетни со заштита од 50+. Вклучува два пара стебла за пливање. Повлечете стајлинг. Еластична половината со Faux Drawcord. Џеб на задниот дел; Дупка за одвод на очите; печатење на сите. Времето Елементи : Овој костим за капење нуди заштита од 50+. Брзо сушење за удобност. 53% полиестер/38% рециклиран полиестер/9% спандекс. Машина за перење. Увезени. Брзи суви стебла за пливање со 2 пакувања со UPF 50+ за момчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.