• Свеж
Коверти, 3 4, Браун Крафт, 50 пакувања, рециклирани Браун Крафт

Коверти, 3 4, Браун Крафт, 50 пакувања, рециклирани Браун Крафт

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Jam Haper® Brown Kraft Haper Cage Reciled A9 Покани за покани мерка 5,75 x 8,75 инчи во големина, што ги прави идеални за стандардни и малку поголеми честитки и покани! Овие коверти со директно размавта имаат сигурни затворање на гуми за гуми за гуми за да ги чуваат испратените предмети безбедни во транспортот! Продадени во пакувања кои содржат по 50 коверти, овие коверти се одлични за голем број на цели за испраќање! Секој од нив е направен од текстура 100% рециклирана еко-пријателска хартија. Овој труд и природната кафеава боја на ковертите им даваат рустикален, но сепак гроздобер и класичен изглед што ќе ги натера да се истакнат на вашите приматели. Големина : 5.75in x 8.75in Боја : Браун Крафт хартиена торба рециклирана количина : 50 боја : кафеава Крафт. Големина : A9 (5,75 x 8,75 инчи). Количина : 50 коверти по пакет. Карактеристики на пликот : затворање на гума за гума за гума, високо квалитетна мазна хартија, 100% рециклирана.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68