• Свеж
Паричник за време и трајно време на низа на низа

Паричник за време и трајно време на низа на низа

DEN 175.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Патувачка светлина со преголем паричник со повеќе слотови за најважни работи за патувања. Носете го како крст без раце или искористете ја лентата за рачен зглоб за патувања што треба да се вратат напред. Торба со мала големина; 8-1/2 ”w x 6” h x 1 ”d (ширината се мери преку дното на чантата). Прилагодлива лента за рамо со пад од 23-1/2 ”. Затворање на зип; Отстранлив каиш на зглобот. Надворешни џебови со поштенски и лизгачки. Осум слотови за внатрешни картички; Бил џеб; Преградите за пасош и билети. Наредени. Човек направи материјали. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67