• Свеж
Деца од Garanimals Девојки за девојчиња, кутија за подароци, 8 парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Девојки за девојчиња, кутија за подароци, 8 парчиња, големини 4-10

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големите осум! Надградете ја нејзината гардероба со оваа кул и симпатична мешавина од осум парчиња и сет на натпревар од 365 деца од Гаранималс. Со маички, шорцеви, хеланки и симпатична скутерски шорцеви со трим на шут, нејзиниот стил е поставен и подготвен да оди со комплетен, шарен изглед од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : Скутери/шорцеви/маици : 60% памук/40% полиестер; Леглави со лак : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 маици; 2 здолништа со скутер; 1 пар шорцеви; 1 пар хеланки. Карактеристики на маицата : екипаж; кратки ракави; Сеопфатно печатење или графичко печатење од предната страна. Карактеристики на скутерот : стилизирање на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Трим на Руфл. Карактеристики на шорцеви : стилизирање на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; детали за влечење. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; детали за лак на полите. 8-парчиња облека за подароци за деца-пакет за девојчиња од 365 деца од garanimals.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.