• Свеж
Зинус 41 Авери платформа со лежишта со лежишта и USB пристаништа, сива, кралица

Зинус 41 Авери платформа со лежишта со лежишта и USB пристаништа, сива, кралица

DEN 8159.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Издржлив, стилски и технолошки пријателски платформа за кревет што нема да ја скрши банката, да го исполни креветот за платформата Ејвори со лежечки плочи и USB порти, монохроматска неутрално обоена сива рамка за кревети што е совршено одговара за секој декор во спалната соба. Одликувајќи се со лесен за употреба на крилести на крилја, овој кревет лесно се трансформира за да можете да работите, да гледате филм или да уживате во утринското кафе, сите на едно место. Навалете ги дебелите, перници-како глави плочи на четири различни агли за удобна поддршка од долниот дел на грбот. И со две погодно лоцирани USB порти на headboard, нема да мора да внесете продолжен кабел во кревет. Цврстата метална рамка со трајни челични лекови го поддржува вашиот душек без пролет на кутијата, додека перниците на главата може да се прилагодат за да се смести дебелината на вашиот душек со низок или повисок профил. Ние ја испраќаме до вашата врата во една лесна кутија со сè што ви треба, од алатки до упатства. Никогаш нема да сакате да станете од кревет наутро. Зинус 41 “кревет за платформа на Ејвори со лежишта на глава и USB пристаништа, сива, кралица : изградена за повеќе од само спиење : Ние направивме лежење без напор со овој кревет за метална платформа, во кој се прикажани перничиња, лежечки глави со рафинирани крила; прилагоди го за седење до јадење, гледање телевизија или работа од кревет-не е потребно дополнителни перници или напрегање на грбот . Прилагодете го вашето ниво на удобност : Удобно опфаќајќи ја таблата со густо подлога за пена и лесна за прилагодување на функцијата за лекување со четири различни навалени позиции; висина на перница на главата може да може Исто така, да се прилагоди нагоре или надолу за да одговараат на висината на вашиот душек . Наполнети : Две USB порти се наоѓаат на врвот на таблата во центарот за лесен пристап до полнење на вашите уреди . Не е потребна пролет за кутии : Поддршка за издржливи челични лекови и цврста челична рамка го прошири животот на вашиот латекс, мемориска пена или пролетен душек без потреба од пролет на кутија; сите големини можат Твојата врата; Сите делови, алатки и упатства се вклучени за лесно собрание со две лица за помалку од еден час . видете го нашиот асортиман на производи од Зинус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swa

DEN 2.33

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боење 43 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, златна украсна рамка

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има слика за книги за боење на апстрактни обрасци н

DEN 2601.60