• Свеж
Империјал 1 6CT TDW Diamond 10K жолто златен јазол прстен

Империјал 1 6CT TDW Diamond 10K жолто златен јазол прстен

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Модерно и стилски, овој дијамантски јазол прстен добро со обична облека и носење на забави. Изработен во 10к жолто злато, овој прстен има лента со дијамантски акцент, завиткана во јазол. Поставете го со тркалезни дијаманти во вкупна вредност од 0,15 CT TDW, овој прстен се привлекува со дијамантски трепер и полиран метален сјај. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72