• Свеж
Овошје на разбој машка класична термичка екипа за долна облека на врвот на екипажот

Овошје на разбој машка класична термичка екипа за долна облека на врвот на екипажот

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

За најдобро во двојна функционалност - топлина додека сте на отворено и ладна удобност додека сте во затворено - овошјето на разбојните мажи класична термичка цврста екипаж кошула е врвен избор. Оваа термичка со средна тежина е идеален за умерено ладно до постудени услови, што значи дека кога снежните распрскувачи почнуваат да се појавуваат на мапата на метеорологот, можете да ги избиете овие термоли за да ве одржат топло и заштитено. Вафли -плетењето е вкусно меко и исто така е совршено за стапица на топлина, најдобро за ефикасно задржување на топлината. Манжетните Snug Spandex го одржуваат ладниот воздух ефикасно надвор. Со споеви на Flatlock за да се елиминираат Chafing, особено во тие денови кога практично живеете во вашите термали, не мора да се грижите за жртвување на удобност за топлина. Технологијата за влага за влага, исто така, додава во одделот за удобност, бидејќи вишокот на влага брзо ќе се апсорбира од ткаенината, одржувајќи ве суви во текот на абењето. Ова е идеална ткаенина што треба да се носи во тие зимски месеци кога може да биде тешко да се оствари удобната и топла облека. За да бидете подготвени за зима, проверете дали вашиот плод на разбојните мажи класичен термички цврст екипаж кошула е во обична глетка во вашиот плакар! За совршена комбинација, облечете ги овие со соодветниот плод на класичната термичка долна облека. Исто така, достапно во сетови : Изберете го вашиот врв (стил на екипаж или Хенли), вашата класична термичка долна облека (боја на избор) и вие сте поставени да одите! Овошје на машката машка класична термичка долна облека : 80% полиестер / 20% памук. За умерено ладно до ладно услови. Супер мека, природна ткаенина од вафли на допир. Технологија за влага за губење на влага. Задржување на топлина. Snug Spandex глуждови. Еластична лента за половината. Природна ткаенина за истегнување што се движи со вас. Етикета без ознаки за удобност. Појавување на термичка кошула достапна (долна облека и врвот на Хенли). Достапно во цврсти материи и Хедер. Достапно во проширени големини? Само преку Интернет. Достапно во две пакувања - само преку Интернет. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67