• Свеж
Нортленд риболов се справи со плута, 3 4

Нортленд риболов се справи со плута, 3 4

DEN 208.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Плови од плута од Нортленд се направени од стирен. Популарни за лебдечки живописни мамки и вртења на вртење на дното на дното на риболов на риболов, плута, 3/4 ", вар црна : Плови од северна земја се направени од стирен. Популарни за лебдечки живи мамки за мамки и шипки за вртење на дното.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84