• Свеж
Девојче девојче Јојо Сива Унирог Слајд Сандал

Девојче девојче Јојо Сива Унирог Слајд Сандал

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете забавна личност во нејзината колекција на обувки со овие сандали со слајд инспирирани од Jојо Сива! Убави и разиграни, овие сандали имаат сјаен лак на горниот дел што го врзуваат целиот нејзин изглед заедно. Лизгачки стајлинг. Лента за шлаканица. Лак на горниот дел со украси за искра. Лого на единствен. © Никелодеон. Сите права се задржани. Рачно изработено горно и надворешно. Место чисто. Увезени. Јојо Сива Унирог слајд сандали за девојчиња за мали деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.