• Свеж
Секач и Бак Машки Бејнбриџ рамни предни панталони за голф

Секач и Бак Машки Бејнбриџ рамни предни панталони за голф

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со модерен рамен фронт и чиста, прилагодена вклопување, овие панталони се направени за одлични перформанси на зелените и одлични погледи каде и да ве однесе денот. 88% полиестер, 12% Spandex CB Drytec UPF50+ Влажност за влага рамен преден дел од половината центар на задниот дел од половината на половината предниот дел од џебовите со заварувања со цевки за заварувачи чисти готови полите со отвор за проветрување 30 "-32" -34? Затегната лента за лого на логото во внатрешноста на половината, увезената машина за миење ладно, нормално.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Tupleple Industries Flamingo користејќи ретро телефонски образложени цвеќиња, графичка уметничка галерија завиткана од платно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00