• Свеж
Керамички копчиња на вратите насликани рачки за влечење на фиоки за фиоки

Керамички копчиња на вратите насликани рачки за влечење на фиоки за фиоки

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Керамички копчиња на вратите насликани рачки за влечење на фиоки за фиоки, 6pcsdescription : Индија прилично рачно изработени или насликани керамички цветни копчиња се претпочитаат за фиока, кабинет, гардероба, врата итн. Спецификација : Материјал : Керамика, алуминиумска легура Дијаметар : 40мм/1,6 инчноб (По инсталацијата) : 30мм-35мм/1,2 инч-1,4 инчи Големина : 65 x 7mm/(l*max.d) Тема Дија : 4мм/0,16 инчеази за да се вклопи-Секое копче доаѓа со мијалници и сврзувачки елементи за ореви.25 Дизајн се достапни .Color : Cattleya, Robinia Idaho, Gazania, Maple Leaf, Vines, Five-pointed Star, Crinum Asiaticum, Mixed Color #1, Purple Tillandsia, Delphinium Anthriscifolium Hance, Mixed Color #2, Chilli, Zephyranthes Grandiflora, Snowflake, Black Tillandsia, Сина и бела лисја од банана, сино -бел цвет, божур, портокалова цвет, макрокарпа Pachira, розови гранки, мешана боја #3, мешана боја #4.package содржина : 1 x копче со фитинзи или 6 x копчиња со фитинзииран : ако има Секој друг проблем, ве молиме испратете ни е -пошта во секое време, ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение што е можно поскоро. Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.2. Боите може да имаат малку поразлични поради екранот на екранот или светлината.15 дизајни се достапни. Направено од чисто исечено кристално стакло. Блескање и искра. Дојди со завртка. Лесен за инсталирање. Одлична декорација за кабинет. Нетоксичен материјал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67