• Свеж
Данон светло и вклопување не-масен јогурт од јагода, 5. мл

Данон светло и вклопување не-масен јогурт од јагода, 5. мл

DEN 23.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дали некој рече лето на лажица? Вкусете го вкусот на бујните јагоди измешани со нашиот декадентен, не -масен јогурт. Нема вештачки бои или конзерванси. 0% маснотии. 70 калории на 5,3oz кои служат. Кошер. Нема вештачки бои или конзерванси. 0% маснотии. 70 калории на 5,3oz кои служат. Кошер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72