• Свеж
Капачето за истегнување на камото Форд Камо

Капачето за истегнување на камото Форд Камо

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова капаче за камо -камо -камо со камо е прилагодено, достапно во две димензии. Карактеристиките на капачето и извезеното лого на Форд. Капчето Ford Camo Stretch Cap : Mossy Oak Camo Ford Cap. Се вклопува во истегнување. Достапно во 2 големини. Везено лого на Форд. Материјали : Памук, полиестер и спандекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries пет starвездени бања Смешен збор црно -бел дизајн врамени giclee текстуризирана уметност од Дафне Полсели

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

DEN 319.84