• Свеж
Лого NCAA Западна Вирџинија победа ранец

Лого NCAA Западна Вирџинија победа ранец

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој ранец вклучува надворешен џеб за мрежи за шише со вода и внатрешен оддел за лаптоп од 13 инчи. Две предни џебови на патент нудат многу складирање. Лого NCAA Западна Вирџинија Победа за победа : лого на тимот на екранот. Повеќе џебови. Надворешен џеб за мрежи за шише со вода. Внатрешен оддел за 13 "лаптоп. Богата црна ткаенина со акценти во боја во боја. Димензии : 10" x 6 "x 16". Полиестерски материјал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33