• Свеж
Ennенифер Сотл Тејлор „Лимон мода“ платно уметност

Ennенифер Сотл Тејлор „Лимон мода“ платно уметност

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Таа слика главно од животот со густи живи удари, создавајќи чувство на енергија. Нејзините бои се живописни и свежи, многумина со импасто текстура. Ennенифер Сотл Тејлор „Лимон мода“ платно уметност. Таа патува низ целата земја и Европа на сликање на пејзажи, градски предели и сè уште животи, фаќајќи моменти на време што откриваат приказна или емоција за неа. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.