• Свеж
Уникатни поволни цени полиестерски разгалени 14 капки постелнини бели полни

Уникатни поволни цени полиестерски разгалени 14 капки постелнини бели полни

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дајте стилски изглед на кревет и спречете се да се акумулира прашина под него со здолниште во кревет. Нашето здолниште во креветот е направено од 100% полиестер што го олеснува чистењето, отпорни на брчки и во боја. Уредно руфта за полите Дизајн на околу 3 страни без разделени агли. Неутрални цврсти бои кои можат лесно да одговараат на секоја домаќинка. Машина или рака миење ладно, не бели, не исушете чисто, железо на максимална температура на единствена плоча од 110 степени Целзиусови. Забележете дека Photois генерирани електронски, боите на производот може да варираат како резултат на изворите на фотографско осветлување или поставките за мониторот. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачното мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Упатство за потекло : Увозник на содржина : 100% полиестер уникатни поговори Полиестер со пад од 14 "пад на креветот бело целосен кревет за кревет Материјал : 100% Полиестер. Со разоткриен изглед совршено го покрива вашиот кревет. Машинско миење ладно. Тулбајте суво на ниско ниво. Кревета за кревети, плетенски стајлинг, 3 еднострано покритие. Вклучува здолниште од 1 парчиња кревет по пакување. Земја на потекло : Увезено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Aukfa Stairway дрво кревет кревет за деца, тинејџерски и возрасни, близнаци над целосен кревет со скалила, складирање и чувар

Овој кревет е дизајниран со чиста силуета и нијанса на елеганција Препорачана дебелина на душекот : Гор�

DEN 6155.04

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боење 43 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, златна украсна рамка

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има слика за книги за боење на апстрактни обрасци н

DEN 2601.60