• Свеж
Димензиите се чувствуваа украси, шарени топки

Димензиите се чувствуваа украси, шарени топки

DEN 123.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Забавниот став доаѓа до сите ваши занаети, стил на гардероба, па дури и додатоци со овие шарени топки од димензии. Рачно изработено и обоено во традиционалниот метод висок во Хималаите, секое украсување од волна од 100 проценти се состои од живописна боја за да се создадат уникатни парчиња. Содржи 6 парчиња, секој дијаметар од 1,75 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12